Хуманитарна организација “Светосавље” организоваће, и ове године, Видовданску академију  28. јуна 2012. године у 12 сати, на техничком факултету “Михаило Пупин ” у Зрењанину.
Програм Видовданске академије извешће ученици Зрењанинске гимназије.

На Видовданској академији  ХО “Светосавље” дариваће књигама ученике генерације из свих основних и средњих школа општине Зрењанин.
Поред ученика генерације, њихових родитеља, директора школа и чланова ХО свечаности могу присуствовати сви заинтересовани грађани.

 

Ђаци генерације основних школа:

1 ОШ «Б. Радичевић» Чента Јелена Поповић
2 ОШ «П.П. Његош» Зрењанин Ђорђе Драгутиновић
3 ОШ «Др Б. Вребалов» Меленци Александар Барнић
4 ОШ «Братство» Арадац
5 ОШ «Др А. Сабовљев» Ечка Максим Фијат
6 ОШ «С. М. Тоза» Елемир-Тараш Милица Бркан
7 ОШ «Ђура Јакшић» Зрењанин Марко Шару
8 ОШ «С. Книћанин» Книћанин Анђелија Јанчић
9 ОШ «С. Родић» Лазарево Александра Цветић
10 ОШ «Д. Обрадовић» Зрењанин Вера Јовановић
11 ОШ «Ј.Ј. Змај» Зрењанин Александра Живков
12 ОШ «Ђура Јакшић» Перлез Надица Секулић
13 ОШ «Д. Обрадовић» Фаркаждин Сања Белић
14 ОШ «1. октобар» Ботош Душан Велисављев
15 ОШ «Вук Караџић» Зрењанин Ана Видрић
16 ОШ «Младост» Томашевац Данијел Марјански
17 ОШ «С. Маринковић» Зрењанин Леона Нађиван
18 ОШ «Серво Михаљ» Зрењанин Страхиња Томин
Ренато Рац
19 ОШ « Братство-јединство» Бело Блато Дајана Года
20 ОШ «Бранко Ћопић» Лукићево Миона Дејић
21 ОШ «Др Ј. Цвијић» Зрењанин Јана Вујовић
Доротеја Радовић
22 ОШ «Јован Дучић» Клек Сунчица Кијац
23 ОШ «2. октобар» Зрењанин Анђела Ђорђевић
24 ОШ «Ж. Зрењанин» Зрењанин Јована Јевремов
25 ОШ «Свети Сава» Стајићево Ивана Станковић

Ратко Милин

26 ОШ «Урош Предић» Орловат Јован Милин
27 ОСШ «9.мај» Зрењанин Марко Хинић

 

Ђаци генерације средњих школа:

1 Зрењанинска гимназија Јелена Најерица
2 Медицинска школа Јелена Србинов
3 Пољопривредна школа Богољуб Витомиров
4 Техничка школа Денис Шарвари
5 Музичка школа “Јосип Маринковић” Селена Богдановић
6 ХПТШ “Урош Предић” Жељка Жебељан
Татјана Лалетић
Алиса Исаков
7 ОСШ “9.мај” Валерија Барна
8 ЕТШ “Јован Трајковић” Михајло Копања
9 ЕГШ “Никола Тесла” Марио Филеп

Секретар ХО
Рако Томовић

Kатегорија: Активности