Хуманитарна организација „Светосавље Зрењанин“, 25.06.2008. године, наградила је ученике генерације основих и средњих школа књигом „Историја Срба“ В.Ћоровића, награде је уручио председник организације Будимир Јовановић

Награђени су следећи ученици:

  Основне школе

1.    Алекса Савчић („Петар Петровић Његош“ Зрењанин)
2.    Марија Глигоревић („Ђура Јакшић“ Зрењанин)
3.    Сара Магда („Доситеј Обрадовић“ Зрењанин)
4.    Оливера Максимовић („Јован Јовановић Змај“ Зрењанин)
5.    Вигор Арва („Вук Караџић“ Зрењанин)
6.    Марио Филеп („Соња Маринковић“ Зрењанин)
7.    Катарина Касандра Еквоју („Соња Маринковић“ Зрењанин)
8.    Галина Максимовић („Серво Михаљ“Зрењанин)
9.    Кристина Фружа („Серво Михаљ“Зрењанин)
10.    Соња Гомбор („Др.Јован Цвијић“ Зрењанин)
11.    Андреа Зубнар („Др.Јован Цвијић“ Зрењанин)
12.    Настасја Деретић (“2. Октобар“ Зрењанин)
13.    Катарина Владуљ(„Жарко Зрењанин“ Зрењанин)
14.    Дуња Петровић („Бранко Радичевић“ Чента)
15.    Наташа Мијатов (“Др. Бошко Вребалов“ Меленци)
16.    Димитрије Јанков („Др.Александар Сабовљев“ Ечка)
17.    Сара Јарић („Светозар Марковић Тоза“Елемир-Тараш)
18.    Александра Величић („Светозар Марковић Тоза“Елемир-Тараш)
19.    Љубица Борић („Славко Родић“Лазарево)
20.    Милена Обрадовић („Ђура Јакшић“ Перлез)
21.    Никола Секулић („Ђура Јакшић“ Перлез)
22.    Маријана Живанов („Доситеј Обрадовић“ Фаркаждин)
23.    Милош Недовић („1. Октобар“ Ботош)
24.    Драгана Урошевић („Младост“Томашевац)
25.    Дејан Тошков („Братство Јединство“Бело Блато)
26.    Немања Зечић („Јован Дучић“ Клек)
27.    Ивана Лукић („Јован Дучић“ Клек)
28.    Тамара Милутинов („Свети Сава“ Стајићево)

  Средње школе

1.    Неда Пиштињат („Зрењанинска гимназија“)
2.    Роберт Чордаш („Зрењанинска гимназија“)
3.    Марко Радичевић (Економско-трговинска школа „Јован Трајковић“)
4.    Негица Мијатов (Економско-трговинска школа „Јован Трајковић“)
5.    Јелена Галовић (Техничка школа)
6.    Светлана Достанић (Средња пољопривредна школа)
7.    Немања Штеванов (Музичка школа “Јосиф Маринковић“)
8.    Наташа Балабан ( ХПТШ“ Урош Предић“)
9.    Јелена Мартинов ( ХПТШ“ Урош Предић“)
10.    Бобана Николић ( ХПТШ“ Урош Предић“)
11.    Немања Борић (Електротехничка и грађевинска школа „Никола Тесла)
12.    Никола Бачујков („Медицинска Школа“)

Kатегорија: Активности